KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9401164
nr 940 1164
Hans Norsbo
(1897-1955), Sverige
Etsning, Hans Norsbo (1897-1955), landskap, signerad, motivet: 18x30
Hans Norsbo, född 1897, död 1955, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 februari 2015
kl 18:57:11
9/2 18:25:14
100 kr
9/2 18:52:12