KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9401164

nr 940 1164

Hans Norsbo

(1897-1955), Sverige

Etsning, Hans Norsbo (1897-1955), landskap, signerad, motivet: 18x30

Hans Norsbo, född 1897, död 1955, svensk målare och grafiker.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 9 februari 2015
kl 18:57:11

9/2 18:25:14 1      100 kr
9/2 18:52:12 2      Vinnande bud

Hans Norsbo

Läs mer om Hans Norsbo